Džunka Esperanza

Dokážete si představit plavbu na džunce (čínská plachetnice) ve Středozemním moři, během které si můžete dát tradiční české jídlo? Všichni členové posádky lodi Esperanza měli možnost si to vyzkoušet.

Dřevěná čínská džunka je loď, jakou na vodě hned tak nepotkáte

V celé Evropě plují asi tři exempláře. Kapitán Petr Žáček se svojí ženou Lucií věnovali kompletní rekonstrukci lodě veškerý svůj čas, energii, úspory. Džunka Esperanza se dnes představuje v úplně nové podobě, jako krásné, pohodlné plavidlo, připravené na náročné expediční plavby.

Kapitán Petr Žáček se po 20 letech rozhodl přesídlit se svou ženou z Česka do Itálie a při této příležitosti zve všechny příznivce a milovníky lodí na výjimečnou expediční plavbu napříč Evropou, při níž nebude nouze o jedinečné zážitky. Plavba nemá přesný časový harmonogram, jedná se však o týdenní turnusy. Těchto plaveb se mohou zúčastnit maximálně šesti členné posádky, ale samozřejmě vítáme i jednotlivce, manželské páry či rodiny. Plavba je vhodná pro dospělé a děti od 10 let. Džunka nabízí příjemné ubytování pro všechny, kteří nepotřebují luxus, ale mají rádi pohodlí. K dispozici je jedna 4lůžková a jedna 2lůžková kajuta, příslušenství (WC a sprcha) a kompletně vybavená kuchyňka. V ceně expediční týdenní plavby je lodní polopenze i doprava z Prahy a zpět klimatizovaným mikrobusem.

 

A nuda po cestě opravdu nehrozí! Na lodi jsou k dispozici dvě kola, můžete si vyzkoušet řízení lodě a na moři i jízdu na vodních lyžích a potápění.

Stravování během cesty zajišťěno hotovými sterilovanými jídly od firmy EXPRES MENU.

 

Chcete se dozvědět více? Navštivte web www.dzunka.cz

 

 

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace