Gymnázium Trutnov

Výrobky EXPRES MENU se staly nedílnou součástí všech sportovních kurzů studentů z trutnovského gymnázia. Jejich pozitivní hodnocení je pro nás závazkem!

"Firma EXPRES MENU je jednoduchou alternativou, jak se dobře a rychle najíst za přijatelnou cenu. Naše gymnázium má již s touto firmou letité zkušenosti a je s ní velmi spokojená. Služby, které firma nabízí, škola využívá např. na výcvikových lyžařských a vodáckých kurzech, kde není příliš mnoho času na vaření. Příprava jídla pro studenty je rychlá, nenáročná a uvařená jídla jsou velmi chutná. Díky bohatému sortimentu, si lze vybrat to, co komu vyhovuje, kupříkladu, naše škola si již na zmiňované zájezdy objednává nejčastěji sterilovaná jídla, která si pak následně studenti sami ohřejí a přidají přílohu.

Na tuto firmu se také lze ve všech směrech spolehnout. Jídla jsou vždy hotová v objednaném termínu a naplňují očekávání zákazníka. Výborné chuti jídel navíc přispívá jejich výroba bez konzervačních látek, barviv a dlouhodobá trvanlivost. Našim studentům jídla připravovaná tímto podnikem velmi chutnají a vyhovují. Na tomto základě ji může naše škola vřele doporučit."

(Učitel trutnovského gymnázia)

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace