Tým Ekonomické fakulty VŠB – TU Ostrava

Tým Ekonomické fakulty v závodě Metrostav Handy Cyklo Maraton ujel na kole 2 222 kilometrů kolem hranic České republiky za 111 hodin. Závod započal 2. 8. v Praze a skončil 6. 8. tamtéž. Naše jídlo je provázelo celým závodem.

Ekonomická fakulta VŠB – TU Ostrava se letos poprvé představila na handy cyklistickém maratonu 111 hodin / 2222 kilometrů a Sokolská33.cz nechyběla ani u závěrečného finiše týmu pod vedením kapitána Tomáše Wroblowského.

Tým

 Na Hradčanském náměstí se druhý srpnový den sešlo téměř 40 týmů. Tento tým odstartoval přesně osm minut po půl druhé a rozdělil se na dvě šestice, tedy čtyři cyklisty a dva členy support týmu. Každý den tak na posádky čekala dvanáctihodinová šichta, a to ať už v autě, nebo v sedle silničního kola. Trocha statistiky – každý člen týmu, nehledě na svou roli, byl nadopovaný nejen kávou, ale i energetickými drinky a dalšími podobnými nabuzovači. Jídlo měli během celého závodu zajištěné od firmy Expres Menu.

Tachometry cyklistů denně ukazovaly v průměru osmdesát ujetých kilometrů na jednoho, obtíže mohlo přinést také třeba počasí, itinerář a tak podobně.

Členové týmu uvedli: "Náš tým urazil 2222 kilometrů za 97 hodin. Při závodě si sáhnete na dno svých fyzických a hlavně i psychických sil. Počítat musíte s tím, že s osmihodinovým spánkem se musíte na těch pár dní rozloučit. Ujistíte se, na čem ještě musíte zapracovat a co chcete do budoucna změnit, abyste mohli jet na maraton podruhé."

 

Přečtě te si další články: zde a zde.

Video můžete shlédnout zde.

 

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace