Bezlepková strava ve školních jídelnách

Nový školní rok je tu a s ním otázka, jak zajistit bezlepkové jídlo ve školních jídelnách. Poradíme vám!

Většinou se na nás obrací maminky, jejichž děti musí dodržovat bezlepkovou dietu. Velmi často mají tu zkušenost, že jim odmítla jejich školní jídelna připravovat speciální bezlepkové obědy pro jejich dítě.

EXPRES MENU ve spolupráci s rodiči bezlepkových dětí přišlo na způsob, jak tuto situaci vyřešit, aniž by to bylo složité či finančně nákladné.

Jak to funguje?

Rodiče dětem objednají jednoporcové produkty v našem eshopu na několik týdnů dopředu. Vybrat si mohou až z 51 druhů jídel, které nabízíme v našem internetovém obchodu. Poté stačí se s jídelnou domluvit, že jim naše výrobky zanesou. Jejich uskladnění je maximálně nenáročné- není potřeba výrobky uskladňovat v chladicích boxech! Stačí je uskladnit v suché místnosti s pokojovou teplotou. Každý den kuchařky ohřejí dítěti jedno jídlo (max. 10 minut) a připraví bezlepkovou přílohu.

Garance bezlepkovosti

Všechna hotová sterilovaná jídla jsou vyráběna bez lepku. Není tudíž nutné složitě třídit mezi výrobky, které obsahují lepek. Všechny naše výrobky postupy jsou oficiálně certifikovány Zdravotním ústavem v Hradci Králové. Naše spolehlivost již ověřili stovky spokojených zákazníků, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu.

Napište si o radu

Máte další otázky nebo chcete více informací? Napište nám na náš email info@expresmenu.com a my vám rádi poradíme...

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace