Expres Menu v Auto Kelly

Dobrá zpráva nejen pro motoristy! Nově najdete naše výrobky také v prodejnách Auto Kelly a jelikož je tato síť prodejen velmi rozsáhlá, jsou naše jídla mnohem dostupnější.

 Z kapacitních důvodů nejsou jídla momentálně vystavená na prodejně, je potřeba požádat obsluhu.

 

Jaké jsou hlavní výhody nakupování Expres Menu v síti Auto Kelly?

Dostupnost

Protože prodejny Auto Kelly bývají téměř v každém větším městě, pokryjí se tak doposud bílá místa na mapě prodejen. Už se tedy nemusíte obávat, zda Vám pošta jídla doručí včas. Pokud potřebujete jídla rychle, stačí si zajet do nejbližší prodejny Auto Kelly.

Otevírací doba

Díky prodloužené otevírací době a možnosti nakupovat iv sobotu je nakupování zase o něco pohodlnější. 

Parkování

Nespornou výhodou je taktéž možnost parkování zdarma přímo u prodejny. Nemusíte se tak obávat, zda a kde budete parkovat, jednoduše využijete parkoviště pro zákazníky Auto Kelly.

Kompletní nabídka dvouporcových jídel

V nabídce mají veškerý sortiment dvouprocových jídel a Komplet Menu. Postupně budou naskladňovat i další produkty.

 

Jak najdu nejbližší prodejnu Auto Kelly?

Na mapě prodejen máte vyznačeny všechny pobočky. Stačí si do vyhledávacího okna zadat město, ve kterém chcete nakoupit a mapku přiblížit symbolem plus a minus v pravo dole.

 

Upozornění: 

Zboží k vyzvednutí na pobočce Auto Kelly nelze objednávat přes náš e-shop. Prodejní síť Auto Kelly disponuje vlastní distribuční sítí, která není nijak provázána s naším e-shopem.

 Z kapacitních důvodů nejsou jídla momentálně vystavená na prodejně, je potřeba požádat obsluhu.

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace