Blog

Cestování nejen po Česku, horská turistika, památky a zajímavosti, víkendové či rodinné pobyty, agroturistika, turistika pro náročné anebo jen romantické víkendovky. To vše Vás čeká na veletrhu cestovního ruchu DOVOLENÁ, který přinese komplexní nabídku všeho, co by Vás mohlo v oblasti cestování a turistiky napadnout. Od toulek po českých luzích a hájích, přes náročné túry na nejvyšší vrcholky hor, kde sníh nikdy neroztaje, až po nevšední krásy dalekého orientu anebo žhavé Afriky. Přijďte nás navštívit 28-29.2 2020.

celý článek

Podzimní setkání celiaků v Brně se uskuteční dne 19. října 2019, tradičně v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra vedle brněnského výstaviště. Opět se můžete těšit na prezentaci našich výrobců a hlavně na na naše ochutnávky a výhodné nákupy.

celý článek

Přijďte na výstavu Gastro trendy do Domu techniky Pardubice, která se koná 1-2.11.2019. Inspirujte se a zastavte se u našeho stánku.

celý článek

V. ročník výstavy osobních, užitkových, nákladních automobilů, motocyklů a autopotřeb, která je spojena s výstavou „Dům a bydlení Liberec”. Přijďte a navštivte také náš stánek :)

celý článek

Navštivte již 4. ročník Startup Festivalu dne 11.10. 2019 - největší startupové akce svého druhu v Praze! Poznejte českou startupovou scénu v jeden den, na jednom místě a ve skvělé festivalové atmosféře. Budeme tam také!

celý článek

Srdečně zveme na Bezlepkový jarmark 2019 v Ostravě, který se koná 5,10.2019. Těšíme se na Vás u našeho stánku!

celý článek

Děkujeme, že jste nás navštívili na výstavě "Člověk v přírodě" ve dnech 27-29.9.2019. Ochutnávky i naše novinky měly úspěch!

celý článek

Opět srdečně zveme na potravinářské trhy v Královehradeckém kraji se soutěží "Potravina a potravinář 2019" Budeme tam také a můžete u nás ochutnat novinky :) Hlasujte pro nás a vyhrajte!

celý článek

Přijďte nás navštívit na Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour 2018 v Jablonci nad Nisou. Vstup zdarma.

celý článek

Známý rakouský veletrh OTA Globetrotter-Rodeo 2017 se bude tento rok konat od 25 do 27. srpna. Náplní bude opět setkání milovníků cestování, živé reportáže, předváděcí akce a mnoho dalšího.

celý článek

Navštivte potravinářské trhy v Královehradeckém kraji se soutěží "Potravina a potravinář 2017" U našeho stánku můžete ochutnat naše výrobky a nakoupit za zvýhodněnou cenu. Hlasujte pro nás a vyhrajte!

celý článek

26. 12. 2016 v Mnichově ( Bayern, Německo) jsme se zúčastnili velkého mezinárodního veletrhu "f.re.e - Die Reise- und Freizeitmesse".

celý článek

Srdečně zveme na Karneval chutí Ostrava 2017, který se koná na Černé louce v Ostravě ve dnech 21.4.2017 - 23.4.2017.

celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace