Blog

Pokud máte zájem, můžete se s námi potkat na tradičním setkání celiaků v Ostravě a Bezlepkovém jarmarku 17.10.2020.

celý článek

Dovolujeme si Vás pozvat na JUBILEJNÍ 20. ročník veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2020, který se bude konat ve dnech 6.-7. března 2020.

celý článek

Největší rybářský veletrh v ČR, konaný v PVA EXPO PRAHA Letňany v roce 2020, proběhne v termínu od 20-23.2.2020!

celý článek

9.2.2020 se koná cestovatelský festival "ZCESTFEST - se srdcem na cestách a domovem v batohu", na kterém můžete mimo jiné navštívit i náš stánek Expres Menu.

celý článek

Srdečně Vás zveme na veletrh. GO a REGIONTOUR je efektivním místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu, jehož nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i atraktivní doprovodný program pro širokou veřejnost.

celý článek

Cestování nejen po Česku, horská turistika, památky a zajímavosti, víkendové či rodinné pobyty, agroturistika, turistika pro náročné anebo jen romantické víkendovky. To vše Vás čeká na veletrhu cestovního ruchu DOVOLENÁ, který přinese komplexní nabídku všeho, co by Vás mohlo v oblasti cestování a turistiky napadnout. Od toulek po českých luzích a hájích, přes náročné túry na nejvyšší vrcholky hor, kde sníh nikdy neroztaje, až po nevšední krásy dalekého orientu anebo žhavé Afriky. Přijďte nás navštívit 28-29.2 2020.

celý článek

Podzimní setkání celiaků v Brně se uskuteční dne 19. října 2019, tradičně v hlavním sále a přilehlých prostorách Kongresového centra vedle brněnského výstaviště. Opět se můžete těšit na prezentaci našich výrobců a hlavně na na naše ochutnávky a výhodné nákupy.

celý článek

Přijďte na výstavu Gastro trendy do Domu techniky Pardubice, která se koná 1-2.11.2019. Inspirujte se a zastavte se u našeho stánku.

celý článek

V. ročník výstavy osobních, užitkových, nákladních automobilů, motocyklů a autopotřeb, která je spojena s výstavou „Dům a bydlení Liberec”. Přijďte a navštivte také náš stánek :)

celý článek

Navštivte již 4. ročník Startup Festivalu dne 11.10. 2019 - největší startupové akce svého druhu v Praze! Poznejte českou startupovou scénu v jeden den, na jednom místě a ve skvělé festivalové atmosféře. Budeme tam také!

celý článek

Srdečně zveme na Bezlepkový jarmark 2019 v Ostravě, který se koná 5,10.2019. Těšíme se na Vás u našeho stánku!

celý článek

Děkujeme, že jste nás navštívili na výstavě "Člověk v přírodě" ve dnech 27-29.9.2019. Ochutnávky i naše novinky měly úspěch!

celý článek

Opět srdečně zveme na potravinářské trhy v Královehradeckém kraji se soutěží "Potravina a potravinář 2019" Budeme tam také a můžete u nás ochutnat novinky :) Hlasujte pro nás a vyhrajte!

celý článek

Přijďte nás navštívit na Veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour 2018 v Jablonci nad Nisou. Vstup zdarma.

celý článek

Známý rakouský veletrh OTA Globetrotter-Rodeo 2017 se bude tento rok konat od 25 do 27. srpna. Náplní bude opět setkání milovníků cestování, živé reportáže, předváděcí akce a mnoho dalšího.

celý článek

Navštivte potravinářské trhy v Královehradeckém kraji se soutěží "Potravina a potravinář 2017" U našeho stánku můžete ochutnat naše výrobky a nakoupit za zvýhodněnou cenu. Hlasujte pro nás a vyhrajte!

celý článek

26. 12. 2016 v Mnichově ( Bayern, Německo) jsme se zúčastnili velkého mezinárodního veletrhu "f.re.e - Die Reise- und Freizeitmesse".

celý článek

Srdečně zveme na Karneval chutí Ostrava 2017, který se koná na Černé louce v Ostravě ve dnech 21.4.2017 - 23.4.2017.

celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace