Dovolená: Veletrh cestovního ruchu Ostrava

Cestování nejen po Česku, horská turistika, památky a zajímavosti, víkendové či rodinné pobyty, agroturistika, turistika pro náročné anebo jen romantické víkendovky. To vše Vás čeká na veletrhu cestovního ruchu DOVOLENÁ, který přinese komplexní nabídku všeho, co by Vás mohlo v oblasti cestování a turistiky napadnout. Od toulek po českých luzích a hájích, přes náročné túry na nejvyšší vrcholky hor, kde sníh nikdy neroztaje, až po nevšední krásy dalekého orientu anebo žhavé Afriky. Přijďte nás navštívit 28-29.2 2020.

Kde: Černá louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Kdy: 28.2. - 29.2. 2020

Otevřeno: od 10 do 18 hodin

 

Věděli jste, že písek na pláži nemusí být jen žlutý, ale i bílý, růžový, zelený, červený nebo černý? Cestovní agentury a kanceláře, turistická informační centra, města, kraje a obce nabídnou nejen odpovědi na Vaše zvídavé otázky, ale také pestrou škálu toho, kam se můžete vypravit a splnit si tak cestovatelský sen. Chybět nebudou ani oblíbené krajové speciality a regionální produkty, které budou jak k ochutnání, tak k prodeji.

Pokud rádi cestujete, určitě máte turistický deník a jako správní milovníci památek budete znát památky UNESCO. Ale věděli jste třeba, že mezi slovenské památky UNESCO patří také jejich nejznámější píšťala všech píšťal fujara? A že Polsko má o 3 památky v seznamu UNESCO více než my? Slovensko a Polsko stále patří mezi nejoblíbenější destinace Čechů a my Vám ukážeme, že za světovými krásami není třeba jezdit daleko.

Doprovodný program nabídne mnoho zajímavosti ze světa cestování a turistiky. Prostor dostanou známí cestovatelé, kteří svým poutavým povídáním doplní připravený doprovodný film, foto reporting a ukáží konkrétní předměty z cest. Mladí cestovatelé, tzv. youth travelers, Vás nadchnou nevšedními cestovatelskými zážitky. Tahle skupina dobrodruhů se nebojí navštěvovat nebezpečné destinace, jsou odvážní a prahnou po nových zkušenostech a zážitcích.

Na veletrhu cestovního ruchu Dovolená 2020 prostě nesmíte chybět! Akce proběhne spolu s Knižním festivalem Ostrava od 28.2. do 29.2. 2020 v pavilonu A na Černé louce v Ostravě.

 

 

  Napište příspěvek

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace