Nyní můžete v našem e-shopu zaplatit objednávku pomocí platební karty.

Už dlouho jsme přemýšleli, jak více zjednodušit nákup v našem eshopu. Opakovaně nám bylo doporučováno, abychom umožnili platbu kartou. Tak jsme si na konci loňského roku řekli, že to zkusíme. Nově máte tudíž možnost zaplatit za objednávku v našem eshopu jednoduše a rychle pomocí platební brány Komerční banky.

Jak to funguje?

Vyberete si způsob dopravy a platby v košíku. Pokud chcete zaplatit platební kartou, zvolíte možnost Online platba kartou. Ačkoliv platební bránu zajišťuje Komerční banka, vy ji můžete využít i když máte jinou banku. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni do platební brány Komerční banky, kde vyplníte požadované informace a platba se poté okamžitě provede.

Co je GPwebpay?

Systém GP webpay je rychlý a bezpečný pro všechny zúčastněné strany. Požadavek na provedení platby je předán obchodníkem systému GP webpay. Následně držitel karty vyplní údaje o platební kartě a potvrdí požadavek k provedení platby. Systém GP webpay provede autorizaci držitele karty za použití standardu 3-D Secure a poté předá požadavek k platbě bance.

Co znamená 3-D Secure?

Mechanismus 3-D Secure slouží k ověření držitele karty. Každá karta zadaná do platební brány je kontrolována příslušnou asociací MasterCard nebo VISA. Kontroluje se, zda je pro kartu požadována autorizace držitele karty, či nikoliv. V případě požadavku autorizace je držitel přesměrován na systém vydavatelské banky, kde potvrdí svoji identitu (heslo, e-PIN, nebo jinou tajnou informaci, sdílenou s vydavatelem karty).

Jakou kartu mohu použít?

Pro úspěšné zaplacení objednávky můžete použít tyto platební karty: Visa, Maestro, Mastercard.

Co když budu chtít zrušit objednávku po zaplacení?

Jednoduše Vám pošleme peníze zpět na Váš účet.

Neproběhla platba v pořádku?

Není důvod k panice. Napište nám na email info@expresmenu.com a společně to vyřešíme.

 

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace