Naše cíle a vize

Opravdové jídlo za rozumnou cenu

Na samotném počátku našeho podnikání byla vize. Byli jsme přesvědčeni, že lze připravit zdravé a bezpečné jídlo, které by bylo zároveň za rozumnou cenu. Přestože jsme se v počátcích potýkali s všeobecnou nedůvěrou v hotová jídla, podařilo se nám v průběhu několika let získat důvěru tisíců spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vrací.

Naším základním cílem a vizí je hotové jídlo, které neobsahuje žádné chemické látky ani jiné složky, které by jakýmkoliv způsobem skrývaly a upravovaly pravou chuť použitých surovin. Naší vizí je zdravé jídlo za přijatelnou cenu. Zákazník má vždy možnost získat všechny informace o našem výrobku. Naší cestou je maximální upřímnost a otevřenost. Všechny výrobky jsou připraveny podle tradičních receptur bez použití mechanizované linky. Každý výrobek je uvařen s láskou našimi odborně vyškolenými kuchaři.

Jelikož jsme si vědomi negativního vlivu lepku na lidský organismu, rozhodli jsme se vyrábět celý náš sortiment pouze v bezlepkovém provedení. Těší nás, že můžeme pomoci osobám trpícím nesnášenlivostí a negativní reakcí na lepek bez problému cestovat a stravovat se kdekoliv bez obav.

Značka EXPRES MENU je založena na závazku kvality výrobků, tradici české kuchyně a radosti, kterou přináší kombinace těchto prvků našim zákazníkům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace