Napsali o nás

Youtuber, bloger a nadšenec do cestování otestoval naše jídla na potápěčské akci. Jak jsme dopadli?

celý článek

Markéta Hanáková napsala krásný a vyčerpávající článek o stravě při expedicích. Tento článek jí vydali v časpoise Montana 4 /2018.

celý článek

Cestovatelská hotová jídla s trvanlivostí 3 roky, nepotřebují ledničku, jsou výborná a ještě je vyrábí česká rodinná firma Vyzkoušeli jsme Expres menu a jsme naprosto nadšení!

celý článek

Plnohodnotné, zdravé, dokonce i bezlepkové jídlo dokážete připravit během pár minut pomocí sáčků s hotovými pokrmy EXPRES MENU bez chemické konzervace.

celý článek

Hlad není na cestách nejlepším společníkem. Dokonce si troufáme tvrdit, že dobré jídlo dokáže vyřešit spoustu problémů. U chlapů především. Jak ale jídlo na cestách řešit tak, aby nestálo příliš mnoho a přitom bylo dobré?

celý článek

I já se chci na rybách dobře najíst. Co si tedy vzít s sebou, aby mně to chutnalo? Tato otázka mě trápila vždy, když jsem se vydal na delší dobu k vodě. Jako každý z vás, tak i já jsem měl na vybranou ze dvou možností. Buď si doma předem navařit anebo si koupit něco v supermarketu. Ani jedna z těchto možností mi ale nikdy neposkytla nic z toho, co jsem při delším pobytu venku, unavený a vyhladovělý, od plnohodnotné stravy očekával.

celý článek

Období letních prázdnin si vysloveně říká o výlety, dovolené a cestování. Máme pro vás tip na to, co si s sebou vzít k jídlu...

celý článek

Čeká vás cesta do přírody nebo na dovolenou, kde nebudete mít šanci nikde dokoupit potraviny? Řešení se nabízí v podobě různých instantních či trvanlivých potravin. Polévka bublající v kotlíku nad ohýnkem je sice klasika, jenže kotlík není nejskladnější a především oheň není možné udělat kdekoli. Jednoduché to není ani z hlediska vašeho zdraví. Většina instantních jídel nedokáže dostatečně zasytit ani dodat potřebnou energii. Česká firma Expres Menu se rozhodla jít jinou cestou a nabízí hotové jídlo do batohu bez chemických

celý článek

Snad každý už zažil situaci, kdy měl po celodenní akci pořádný hlad, ale musel si vystačit s tím, co si ráno zabalil s sebou na cestu. Většinou vám zbývají následující možnosti: spokojit se s rohlíkem a lovečákem, pustit se do dobrodružství vlastního vaření v malém ešusu, nebo sáhnout po instantních náhražkách, případně po hotovém konzervovaném jídle.

celý článek

Chystáte se jet v týdnu po práci na Kristýnu, na Borek, Cerekev nebo na Barboru, anebo kamkoliv jinam, kde nefunguje žádná základna a není tam zázemí? Tak právě pro všechny z nás, co se chystají potápět na lokality bez dostupné infrastruktury, je určeno EXPRES MENU. Co to je? No, rychlé hotové sterilované jídlo, které není potřeba už vařit. Stačí jen ohřát nebo ho můžete sníst i studené.

celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace