H2Omaniaks.com: Vyzkoušeli jsme Expres menu

Cestovatelská hotová jídla s trvanlivostí 3 roky, nepotřebují ledničku, jsou výborná a ještě je vyrábí česká rodinná firma Vyzkoušeli jsme Expres menu a jsme naprosto nadšení!

Jako první jsme ochutnali španělské ptáčky s rýží a jako další guláš. Dobrota v pytlíku je hotová, stačí to pouze ohřát - i s pytlíkem v horké vodě (třeba v kotlíku na ohni nebo v rychlovarné konvici) a nebo bez pytlíku v mikrovlnce. Musím uznat, že ptáčci i guláš chutnali (téměř:) jak od maminky, balení obsahují poctivou porci omáčky i masa a z dvouporcového balení jsme se ve dvou skutečně dobře najedli (ještě mají k dispozici jednoporcové pytlíčky).

Všechna jídla jsou navíc z kvalitních českých surovin, bez chemických konzervantů, bez lepku a za velmi rozumné ceny. Na výběr mají v současné době z téměř 100 druhů jídel, od snídaní po večeře.

 

Celý časopis si prohlédněte zde nebo v souboru pod tímto článkem.

 

H2Omaniaks - sdružení nadšených kajakářů, cestovatelů, expedičníků a filmařů z ČR. Reportáže, fotky, videa, info o řekách, cestování a mediální podpora jiných zajímavých projektů, festivalů, závodů a expedic.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace